Meeste käevõrud – juhend algajatele

Published by Pael ee on

Meeste käevõrud lisavad üldisele väljanägemisele klassi, sisu, keerukust ja jõulist külgetõmmet. Meeste kullast aksessuaaride käevõrude kandmine ei lähe kunagi moest välja, sest need on mitmeaastased moeaksessuaarid. Käevõruga mees on väärt tuhat kirjeldust! Alati on olemas hooaeg, sündmus, võimalus selle peamise aksessuaari kandmiseks ja ka kullast või hõbedast käevõru ostmiseks veebis.

Päev väljas asfaldil

Meeste käevõru Bike. See ​​on võistluspäev – jalgrataste vroom! Autod sumisevad mööda ringrada. Sõitke isikliku nahast käevõruga kiirrajale. Mõelge sellele sündmusele nagu vastupidava välimusega kunstnahast või ehtsast nahast randmevõru ja laske ringrajal olevad tüdrukud ümbritseda! Nahk on iga ilmaga rõivastus – see on mitmekülgne ja seda saab kanda igal juhul. Hea valik on ka naha kombineerimine hõbedaste käevõrudega. Ainulaadsusel on oma hind, kuid see lubab palju imetlust! Käevõrud näitavad meeste õrna külge!

Pühapäevane lõunaeine

Lauakombed on teie tugevus! Seekord pakute kõige meeldivamat retsepti sõpradele ja perele. Sellest ei saa mitte ainult laua jutupunkt, vaid see võimaldab inimestel imetleda hämmastava aksessuaariga randmepaela – poiste võlu väljanägemiseks mõeldud kollaažhelmel põhinevat käevõru. Kujutage ette käevõrude valikut randmel. Üks kompassiga, teine ​​angaariga, teine ​​helmestega – koos näevad nad vapustavad välja! Kollaaži või klastri käevõru välimus ei piirdu ainult päikeselise lõunasöögiga. Kandke seda õues basseiniäärsel peol või gümnaasiumi kokkutulekul. Meeste käepaelad annavad kolossaalse välimuse!

Kontoritöö on lihtsalt mäng

Kontorikülastajad saavad kombineerida mustast pärlist pärlitega hõbedast kappu-käevõru kronograafikellaga. Käevõru saab kanda enne või pärast kella ühelt või mõlemalt käelt. See annab kandjale omanäolise ilme ja kujutab inimlikku, mängulist külge, võtmata välja inimese kui professionaalse inimese kasvu. Kaasaegsel ajastul on oluline stiilne ja mugav välja näha ka kontorirõivastes. Äärmiselt ametlik kontorirõivas loob ettekujutuse, mis võib keelata kellegil isikliku suhte loomise. Nii et lihtne helmestega käevõru saab selle triki ära teha – lahe, kuid samas ametlik.

Saage esimesel kohtingul kuldseks poisiks

Meeste käevõru võib olla esimene kuupäev või käimasolev kuupäev või lihtsalt kohtumine kalli sõbraga – lisage klassi helmestega kuldse käevõruga. Meeste helmestega käevõru kullaga kaetud käevõru annab lihtsa ja elegantse välimuse. See võib lisaks sündmusele võita ka teile veelgi suurema auhinna – teise inimese imetluse ja armastuse! Ettevaatust, nad võiksid ka paluda teil endale üks osta!

Mida jälgida, kui ostate erinevat marki käevõrusid?

Meeste käevõru mansettidega

Metall – mehed näevad kõige paremini välja klanitud metallist käevõrudes. Lisage sellele natuke välklampi, kombineerides seda mitme muu meestele mõeldud käepaelaga, et näidata meeldivalt mässavat külge. Võta võimaluse korral kulda, sest see on kõige väärtuslikum metall ja sa oled kõige väärtuslikum inimene!

Nahk – nahk tuleks jätta üksi, ilma et see oleks tükeldatult teise materjaliga ühendatud. Kuid seda saab väljaspool seda kombineerida kuldviimistlusega meeste käevõrudega. Mattviimistlusega nahk, olgu see siis kunstnahk või originaal – loob laheda ja mugava välimuse. Valige õhukesed nahast rihmad.

Helmed – helmestega käevõrud kombineerituna mitmete teiste helmestega käevõrude ja meeste hõbedaste käevõrude kujundustega, teevad üldilmega imet. Kombineerige helmestega käevõru mitme teise kullast valmistatud helmestega käevõruga. See loob selge välimuse, millest on raske mööda vaadata.


0 Comments

Lisa kommentaar

Avatar placeholder