Igaüks teab, et ehted seovad kogu outfiti mõnusaks tervikuks!

Published by Pael ee onOled Sa julgema -või tagasihoidlikuma stiiliga, alati sobivad sinna juurde hoolikalt valitud aksessuaarid! Isegi kui Sa pole olnud suurem asi ehete kandja, siis nüüd on selleks ideaalne aeg, sest meie laiast tootevalikust leiab endale igaüks midagi meelepärast. Pea meeles, et oled enda jaoks parim stilist! Mõtle sellele, milles/millises riietuses tunned end kõige paremini? Vastus sellele küsimusele aitab Sul valida käepaela/kaelaehte, mis jääb Sulle head meelt valmistama pikaks ajaks! Tunne rõõmu väikestest asjadest! Püüa tähelepanu oma ägeda ja isikupärase stiili, rõõmsa meele ja enesekindlusega! Võib isegi juhtuda, et äratad huvi ehete vastu ka mõnes sõbras/tuttavas/töökaaslases või hoopiski täiesti võõras inimeses, kellele saad rääkida oma loo, kuidas Sinu äge outfit käepaelte või kaelaehete näol täienduse leidis.
Olete võib-olla märganud linnapildis käepaelu pigem suvisel perioodil, kuid tegelikult on järjest populaarsemaks saanud kanda neid aastaringselt, neid isegi käe ümbert ära võtmata! Milline rõõm on hallist massist eristuda silmapaistvate aksessuaaridega!
Igapäevaseks kandmiseks on ideaalsed neutraalsema tooniga või mustad nahast paelad, mille teevad omapärasemaks pisidetailid. Oma metsikust näita loomakujuliste detailidega!
Suursündmus lubab kanda eriti julgeid ehteid. Pane kõik mängu! Mida säravam ja uhkem käepael/kaelakee Su keha kaunistab, seda rohkem komplimente su enesekindlust võimendavad!
Suve märksõnadeks on loomulikult värvid, värvid ja veelkord värvid! Erksad värvid kombineerituna kuldsete detailidega on alati kindla peale minek! Kui Sind kõnetab pigem ’’Tagasihoidlikkus on voorus’’ põhimõte, on pastelsetes toonides ehted just Sulle. Nagu ka meie avapilt ütleb – võimalusi on lõputult! Pane oma isikupära särama ja lõbutse!

Kui aga juhtub, et Sul on kindel nägemus tootest, mida otsid, kuid siiski meilt leida ei õnnestunud, võta julgelt meiega ühendust ning me teeme kõik endast oleneva, et Su soov täidetud saaks!


0 Comments

Lisa kommentaar

Avatar placeholder