Tsirkoonkividega magneetiline käekett “Vivida”

38.95

Materjal: roostevaba teras
Pikkus: ~20,5cm

Tootekood: 623-624-625 Kategooria: Sildid: , , , , , , , ,

Kirjeldus

Tsirkoonkividega magneetiline käekett “Vivida” on mitte üksnes silmapaistev ehe, vaid ka funktsionaalne kunstiteos, mis ühendab endas elegantsi ja tervise toetamise omadusi. Käevõru unikaalsus peitub väikeste magnetite olemasolu selle sisemuses, millel on tuntud positiivne mõju inimese tervisele. Need magnetid asuvad käevõru seespool, avaldades õrnalt survet randmele, soodustades verevarustust ning aidates leevendada stressi ja pinget.

Tsirkoonkividega magneetiline käekett “Vivida” disain on mitte üksnes elegantne, vaid ka ajatu, sobides suurepäraselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks.

Sõna “Vivida” vanaladina keeles on nagu muistne mantralaul, kandes endas sügavaid tähendusi ja filosoofilisi varjundeid. See on nagu elujõu kiirgus, mis pidevalt õitseb ja kasvab. “Vivida” tähendab elavat, elurõõmsat ja täisväärtuslikku elu. See on kui lõpmatusest kantud energia, mis toob kaasa mitte ainult füüsilise, vaid ka vaimse tasakaalu. “Vivida” on nagu elu kuldne võti, mis avab ukse rõõmu, tervise ja harmooniani. Selle sõna taga on terve universum, mis kannab endas elu põhiolemust ja kogu loomise ilu. Seega, “Vivida” käevõru mitte üksnes ei kaunista kandja randmeid, vaid avab ukse elule täies elujõus ning toob kaasa tasakaalu ja ilu nii seesmiselt kui ka väliselt.

Lisainfo

Värvid

Hõbe, Kuldne, Rosegold