Käevõru “Öövõitleja”

31.95

Materjal: Must Turmaliin, Helmed
Pikkus: ~19cm

Ainult 1 laos

Tootekood: 660 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Öövõitleja käevõru ulatub kaugele pelgalt aksessuaari piiridesse, olles sümboliks mehelikule väele ja isiklikule teekonnale. Musta turmaliini salapärane energia annab sellele käevõrule ainulaadse jõu, mis toetab meest tema eluteel, pakkudes kaitset ja toetust.

Selle käevõru südameks olev must turmaliin on salapärane ja võimas mineraal, millel on rikkalik ajalugu ja sümboolika. Seda on sajandeid hinnatud kaitse- ja enesetervendavate omaduste poolest. Musta turmaliini sügav must värv sümboliseerib ürgset jõudu ja kaitset, ühendades kandja Maa energiaga.

Öövõitleja käevõru pole pelgalt ehe, vaid sümbol mehe teekonnale sügavama eneseteadvuse ja isikliku võimestamise poole. See on talisman, mis pakub kaitset ja tuge igapäevaelu väljakutsetega silmitsi seistes. Käevõru kannab endas sõnumit julgusest, visadusest ja enesekindlusest, inspireerides kandjat oma eesmärke ja unistusi ellu viima.

Käevõru valmistamisel on kasutatud kvaliteetseid materjale ja iga eksemplar on loodud kandma ainulaadset energiat. See annab kandjale võimaluse luua käevõruga sügava ja isikliku sideme, mis tugevneb aja jooksul. Öövõitleja käevõru on ehe, mis jääb kandjale kauaks meelde ja pakub tuge igas eluetapis.

Lisaks:

  • Käevõru on valmistatud käsitsi Eesti meistrite poolt.
  • Käevõru on pakendatud stiilsesse kinkekarpi.