Meeste käevõru “Kolme Valge Jõud”

21.95

Pikkus: ~18cm

Ainult 1 laos

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Tutvuge “Kolme Valge Jõuga”, luksusliku ja unikaalse meeste käevõruga, loodud spetsiaalselt meestele, kes hindavad kvaliteetseid ja stiilseid aksessuaare. See kaunis käevõru on valmistatud rohelise tiigrisilma ja seleniidi kivist ja helmestest, mis annavad sellele ainulaadse ja silmapaistva välimuse. Käevõru kivide suurused varieeruvad, lisades disainile visuaalset huvi ja keerukust.

Käevõru keskmes on rohelised tiigrisilma kivid ja kolm valget seleniidi kivi, mis on kombineeritud kuldsete helmestega. Kuldsete detailidega helmed lisavad käevõrule luksusliku ja rafineeritud ilme. Iga kivi on hoolikalt valitud ja kokku pandud, et luua harmooniline ja tasakaalustatud disain. Suuremad kivid on 8mm ja väiksemad kivid 6mm, luues dünaamilise ja rikkaliku tekstuuri.

“Kolme Valge Jõu” meeste käevõru on elastse kummipaelaga, mis tagab mugava ja turvalise istuvuse. Tänu elastsele kummipaelale on käevõru lihtne kanda ja eemaldada, sobitudes samal ajal enamikele randmemõõtudele. Käevõru suurus on umbes 18 cm, sobides ideaalselt igapäevaseks kandmiseks või erilisteks puhkudeks, lisades teie stiilile unikaalsust.

Toote omadused:

  • Materjal: Roheline tiigrisilm ja seleniidi kivid
  • Kujundus: Rohelised tiigrisilma kivid, kolm valget seleniidi kivi, kuldsete helmestega
  • Kivide suurused: 8mm ja 6mm visuaalse huvi lisamiseks
  • Kinnitus: Elastne kummipael
  • Suurus: Umbes 18 cm, sobib enamikele randmemõõtudele

“Kolme Valge Jõu” meeste käevõru on ideaalne kingitus mehele, kes soovib täiendada oma stiili luksusliku ja unikaalse aksessuaariga. Kombineerige see oma lemmik rõivastega, et lisada oma välimusele erilisust.

Lisaks:

  • Käevõru on valmistatud käsitsi Eesti meistrite poolt.
  • Käevõru on pakendatud stiilsesse kinkekarpi.