Magneetiline käekett “Victor”

38.95

Materjal: Roostevaba teras
Pikkus: ~21.5cm

Tootekood: 637-638-643 Kategooria: Sildid: , , , , , , ,

Kirjeldus

Magneetiline käekett “Victor” esindab kaunist ehet, mis ühendab endas mitte ainult elegantsust, vaid ka tervist soosivaid omadusi.

Käeketi unikaalsus peitub väikeste magnetite olemasolus selle sisemuses, millel on teada olevalt positiivne mõju kandja tervisele. Need magnetid on paigutatud käeketi sisse, avaldades õrna survet randmele. See omakorda aitab suurendada verevarustust ning leevendada stressi ja pinget.

Magneetiline käekett “Victor” disain on mitte ainult elegantne, vaid ka ajatu, sobides suurepäraselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks. See rõhutab teie isikupära, andes võimaluse nautida nii esteetilist ilu kui ka tervist soosivaid omadusi.

Victor” nimi kannab endas ka vanaladina keelset tähendust, olles ajalooliselt seotud võidu ja triumfiga. Vanaladina keeles viitab “Victor” võitjale või võidule, tuues esile käeketi kandja tugevust ja võidukust. Seega mitte üksnes stiilne kaunistus, vaid ka praktiline viis hoolitseda enda heaolu eest, kandes endaga kaasas võidu ja tervise sümbolit.

Lisainfo

Värv

Hõbe, Kuldne, Must

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Magneetiline käekett “Victor””