Magneetiline käekett “Succedo”

38.95

Materjal: roostevaba teras
Pikkus: ~20,5cm

Tootekood: 633-634 Kategooria: Sildid: , , , , , ,

Kirjeldus

Magneetiline käekett “Succedo“, esindab unikaalset kombinatsiooni elegantsist ja tervist edendavatest omadustest. See käekett ei ole lihtsalt kaunis ehe; see on terviklik kunstiteos, mille võlu peitub selle sisemuses paiknevates väikestes magnetites, mille tuntud positiivne mõju tervisele on nagu salapärane viis hoolitseda enda heaolu eest.

Käeketi eripära peitub nende magnetite õrnas jõus, mis on paigutatud selle sisemusse, justkui muinasjutuline jõud, mis avaldab õrnat survet randmele. See mitte ainult ei suurenda verevarustust, vaid toimib ka kui loomulik stressileevendaja, tuues rahu ja tasakaalu.

Magneetiline käekett “Succedo” disain on kui ajatu kunstiteos, mis sobib ideaalselt nii argipäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks.

Ladina keelest inspireeritud “Succedo” kannab endas sügavat tähendust, tõlkudes kui “järgnema” või “edasi minema”. Vanaladina keeles võtab see sõna enda alla mitmekesised varjundid alates arengust ja edusammudest kuni järgimise ja õnnestumiseni. “Succedo” kui sõna ei ole lihtsalt käevõru nimi, vaid kutsub kandjat jätkama oma teekonda, tõusma kõrgustesse ja saavutama kõike, mida elu pakub. Seega ei ole “Succedo” mitte ainult kiri minevikust, vaid ka tulevikulootus ja igavene kaaslane igal sammul, kandes endas ajatut tarkust ja elurõõmu.

Lisainfo

Värvid

Hõbe&Rosegold, Must