Magneetiline käekett “Inspiratio”

38.95

Materjal: roostevaba teras
Pikkus: ~20,5cm

Tootekood: 628-629 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Magneetiline käekett “Inspiratio” pakub kaunist ja tervist soosivat aksessuaari, mis ühendab elegantsuse ja funktsionaalsuse. Käeketi eripära peitub selle sisemuses asuvates väikestes magnetites, mis on tuntud oma positiivse mõju poolest tervisele. Need magnetid paiknevad käeketi sees, avaldades õrna survet randmele, mis omakorda aitab suurendada verevarustust ning leevendada stressi ja pinget.

Magneetiline käekett “Inspiratio” disain on nii elegantne kui ka ajatu, sobitudes suurepäraselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks. Selle ehe rõhutab teie isikupära ning võimaldab teil nautida nii selle esteetilist ilu kui ka tervist toetavaid omadusi. See pole mitte ainult stiilne kaunistus, vaid ka praktiline viis hoolitseda oma heaolu eest.

Sõna “Inspiratio” pärineb ladina keelest ja kannab endas sügavat tähendust. Ladina keeles viitab “Inspiratio” inspiratsioonile, mis on innustuse ja loomingulise tulemuslikkuse allikas. See on jõud, mis juhib meid uute ideede, unistuste ja saavutuste suunas. Inspiratsioon on nagu särav tuli, mis süütab meis kirge ja soovi saavutada suuri asju.

Inspiratio” tähendab ka hingetõmbe või hingamise akti. See märgib hetke, kus me võtame sisse elu ja energia ning laseme välja kõik vanad mured ja koormad. Selles kontekstis sümboliseerib “Inspiratio” uut algust ja värsket energiat, mis toob kaasa tasakaalu ja heaolu.

Seega väljendab Magneetiline käekett “Inspiratio” mitmetahulist tähendust, mis hõlmab inspiratsiooni ja uue energia leidmist ning viib selle kandja stiilselt ja tervislikult teekonnale isikliku heaolu ja saavutuste poole.

Lisainfo

Värv

Kuldne, Kuldne&Must

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Magneetiline käekett “Inspiratio””