Magneetiline käekett “Gloria”

38.95

Materjal: roostevaba teras
Pikkus: ~21,5cm

Laos

Tootekood: 639 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Magneetiline käekett “Gloria” disain pakub mitmekülgset ilu, ühendades endas nii esteetikat kui ka tervist soosivaid omadusi. Käeketi eripära seisneb väikeste magnetite olemasolus selle sisemuses, millel on tuntud positiivne mõju kandja tervisele.

Käeketi magnetid asuvad selle sees, avaldades õrna survet randmele. See omadus mitte ainult ei soodusta paremat verevarustust, vaid aitab ka leevendada stressi ja pingeid. “Gloria” käevõru on loodud mitte ainult iluks, vaid ka tervise ja heaolu hüvanguks.

Käeketi ajatu disain muudab selle sobivaks igapäevaseks kandmiseks või eriliste sündmuste jaoks. “Gloria” rõhutab Teie isikupära, andes võimaluse nautida nii esteetilist naudingut kui ka tervist soosivaid omadusi.

Vanaladina keeles oli “Gloria” sõna tähenduseks au, hiilgus ja kuulsus. Selle nimi kandmine võib olla nagu kummardus ilule, tervisele ja elujõule, tuues esile kandja enda hiilguse ja au. Magneetiline käekett “Gloria” pakub mitte ainult stiilset kaunistust, vaid on ka praktiline viis hoolitseda enda heaolu eest, vastates nii kaugesse minevikku kui ka tänapäeva vajadustele.