Magneetiline käekett “Fortitudo”

38.95

Materjal: roostevaba teras
Pikkus: ~21,5cm

Tootekood: 640-641-642 Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Magneetiline käekett “Fortitudo” on kui kunstiteos ehtemaailmas, ühendades endas elegantsi ja tervist soosivaid omadusi. Selle unikaalsus peitub väikestes magnetites käeketi sisemuses, mis on tuntud oma positiivse mõju poolest tervisele. Käeketi konstruktsioon võimaldab magnetitel õrnalt avaldada survet randmele, suurendades seeläbi verevarustust ja aidates leevendada stressi ning pinget.

Magneetiline käekett “Fortitudo” disain on mitte ainult ajatu, vaid ka elegantne, sobitudes suurepäraselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks. See käekett rõhutab teie isikupära ning avab võimaluse nautida nii esteetilist ilu kui ka tervist soosivaid omadusi.

Vanaladina keeles annab “Fortitudo” nimele veelgi sügavama tähenduse. See tuleneb ladina keelest ja tõlgituna väljendab “vaprust”, “julgust” ning “vastupidavust”. “Fortitudo” pole pelgalt ehe, vaid sümboolne väljendus tugevusest ja vastupidavusest, kandes endas ajatut väärtust ning pakkudes mitmekülgset kogemust, mis ühendab füüsilise ja esteetilise heaolu. Kandke “Fortitudo” käeketti mitte ainult kui stiilset kaunistust, vaid ka kui praktilist viisi hoolitseda enda heaolu eest, kandes endas iidset tähendust, mis jääb aega troonima.

Lisainfo

Värvid

Hõbe, Kuldne, Must