Magneetiline käekett “Felicitas”

38.95

Materjal: roostevaba teras
Pikkus: ~20,5cm

Tootekood: 635-636 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Magneetiline käekett “Felicitas“, pakub mitmekülgset ilu ja tervist toetavat omadust. Ehe on ühtaegu elegantne ja funktsionaalne, ühendades endas stiili ning tervise hoidmise eeliseid.

Käeketi eripära seisneb väikeste magnetite paiknemises selle sisemuses, mis on tuntud positiivse mõju poolest tervisele. Need magnetid avaldavad õrna survet randmele, suurendades seeläbi verevarustust ja leevendades stressi ning pinget. “Felicitas” käeketi disain on ajatu ja elegantne, sobides suurepäraselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks.

Sõna “Felicitas” ladina keeles tähendab õnnelikkust ja õnne. Vanaladina kontekstis oli “Felicitas” mõiste seotud mitte ainult materiaalse heaoluga, vaid ka vaimse heaoluga. See sümboliseeris tasakaalu ja harmooniat elus ning oli soositud seisund, mida inimesed püüdsid saavutada. “Felicitas” kandmine võib seega olla mitte ainult esteetiliselt nauditav, vaid ka teekond vaimse ja füüsilise tasakaalu suunas, tuues õnne ja heaolu igapäevaellu.

See ehe on rohkem kui lihtsalt kaunistus, vaid ka praktiline vahend enesehoolitsuseks ja heaolu tagamiseks. Magneetiline käekett “Felicitas” rõhutab teie isikupära ning pakub võimalust nautida nii visuaalset ilu kui ka tervist soosivaid omadusi, tuletades meelde vanaladina tarkust ja õnneotsingut.

Lisainfo

Värvid

Hõbe, Kuldne