Magneetiline käekett “Celestia”

38.95

Materjal: Roostevaba teras
Pikkus: ~20.5cm

Tootekood: 649-650-651-652-653 Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Magneetiline käekett “Celestia” on kaunis ehe, mis ühendab endas nii elegantsust kui ka tervist toetavaid omadusi. Käeketi eripära seisneb selles, et selle sisemuses paiknevad väikesed magnetid, millel on tuntud positiivne mõju tervisele. Need magnetid asuvad käevõru sees ja avaldavad õrnalt survet randmele, aidates suurendada verevarustust ning leevendada stressi ja pinget.

Magneetiline käekett “Celestia” disain on elegantne ja ajatu, sobides suurepäraselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks. “Celestia” rõhutab Teie isikupära ning annab võimaluse nautida nii selle esteetilist ilu kui ka tervist soosivaid omadusi.

Vanaladina keeles kätkeb “Celestia” endas tähendust, mis viitab taevaste jõudude ja mõjude ühendamisele. Selle nimi kannab endas vaimustust kosmilise tasakaalu ja harmoonia vastu ning sümboliseerib ühtekuuluvust universumi suurema plaaniga. “Celestia” kutsub üles tasakaalule mitte ainult välimuses, vaid ka sisimas, pakkudes kandjale nii füüsilist kui ka vaimset heaolu.

Lisainfo

Värv

Hõbe, Hõbe&Kuldne, Hõbe&Rosegold, Kuldne, Must

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Magneetiline käekett “Celestia””