Magneetiline käekett “Aurora”

38.95

Materjal: Roostevaba teras
Pikkus: ~20.5cm

Tootekood: 644-645-646-647-648 Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Magneetiline käekett  “Aurora” on kaunis ehe, mis ühendab endas nii elegantsust kui ka tervist toetavaid omadusi. Käeketi erilisus seisneb selles, et selle sisemuses paiknevad väikesed magnetid, mis on tuntud oma positiivse mõju poolest tervisele. Need magnetid asuvad käeketi seespool ning avaldavad õrnalt survet randmele, aidates suurendada verevarustust ning leevendada stressi ja pinget.

Magneetilise käekett “Aurora” disain on elegantne ja ajatu, sobides suurepäraselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks. Sõna “Aurora” vanaladina keeles tähistab koitu või päikese tõusu. See sõna on seotud uue päeva algusega, tuues esile värskuse, valguse ja uue energia.

Magneetiline käekett “Aurora“, rõhutab Teie isikupära ning annab Teile võimaluse nautida nii selle esteetilist ilu kui ka tervist soosivaid omadusi. See ehe ei ole mitte ainult stiilne kaunistus, vaid ka praktiline viis hoolitseda enda heaolu eest, pakkudes samal ajal sümboolset seost uue päeva alguse ja positiivse energiaga.

Lisainfo

Värvid

Hõbe, Hõbe&Kuldne, Hõbe&Rosegold, Kuldne, Must