Magneetiline käekett “Aeternum”

38.95

Materjal: roostevaba teras
Pikkus: ~21,5cm

Tootekood: 630-631-632 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Magneetiline käekett “Aeternum“, on ülevoolavalt kaunis ehe, mis ühendab endas nii kuninglikku elegantsust kui ka tervist soosivaid omadusi. Käeketi ainulaadsus peitub väikestes magnetites, mis peidavad end selle sisemuses ning kuulsust kogunud oma tervist ergutava toime poolest.

Need salapärased magnetid asuvad käeketi seespool, mõjutades õrnalt randme ümbritsevat ala. Selle õrna surve tulemusena tõuseb verevarustus, aidates leevendada stressi ja pingeid, mis võivad koguneda igapäevaelu kiire tempoga. Magneetiline käekett “Aeternum” ei ole pelgalt ehe; see on kui kunstiteos, mis ülistab tervist ja stiili.

Aeternum” ei ole juhuslik valik ehte nimeks. See on võetud kasutusele vanaladina keeles, kandes endas sügavat ja ajatut tähendust. “Aeternum” tõlgendatakse kui igavene või lõputu. Vanaladina keel lisab käeketile salapära ja ajatust, sümboliseerides igavest ilu ja tervist. See on rohkem kui lihtsalt ehe; see on võti ajatu ilu ja tervise kättesaamiseks.

Sõna “Aeternum” mõtestamine tõmbab meid tagasi ajas, kus iga kordumatu kujundus ja tervist soosiv omadus oli hoolega valitud ning austatud. Magneetiline käekett “Aeternum” annab meile võimaluse kanda endas mitte ainult stiili ja elegantsi, vaid ka tükikest igavikulist ilu ja tervist. See on side minevikuga, mis samal ajal särab tänapäeva valguses, olles mitte ainult praktiline kaunistus, vaid ka hooliv tee enda heaolu eest, järgides ajatut ilu ja tervist sümboliseerivat “Aeternum’i.”

Lisainfo

Värvid

Hõbe, Kuldne, Must