Käevõru “Tähesära”

24.95

Materjal: Kvarts, Helme
Pikkus: ~16cm

Ainult 1 laos

Tootekood: 664 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Tähesära” käevõru – tõeline meistriteos, mis pakub sügavust ja jõudu, kandes endas ilu. See ehe ei ole pelgalt aksessuaar, vaid pigem unustamatu avastus, mis avab ukse enda sisemisele võimule ja särale. Valmistatud hoolikalt valitud mõralisest kvartsist, mille unikaalne värvus ja mustrid räägivad lugusid omaette, ning kaunistatud kuldse särava helmega, see käevõru on nagu jutustus enesekindlusest ja eneseavastamisest.

Kandes “Tähesära” käevõru, avastab kandja sügavat ühendust loodusega ja oma sisemise jõuga. Mõraline kvarts toob esile sügavamad emotsioonid ning aitab tasakaalustada energiavoogusid, samas kui kuldne sära annab käevõrule lisaväärtuse ja sarmi. See ehe ei ole vaid kaunistus randmel, vaid pigem kaaslane teekonnal eneseteadvuse ja eneseväljenduse poole.

Astudes selle käevõruga oma teele, avastab kandja kaunima ja tugevama iseenda suunas. “Tähesärast” saab usaldusväärne talisman, mis valgustab teed läbi elu väljakutsete ning täidab päeva säraga. See on meeldetuletus sellest, et iga hetk annab võimaluse kumada nagu täht ning olla täis sära, andes inspiratsiooni kandjale särada oma kõige säravamal viisil.

Lisaks:

  • Käevõru on valmistatud käsitsi Eesti meistrite poolt.
  • Käevõru on pakendatud stiilsesse kinkekarpi.