Käevõru “Rändaja”

24.95

Materjal: Tiigrisilm, Helmed
Pikkus: ~17cm

Ainult 1 laos

Tootekood: 662 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Rändaja” käevõru kujutab endast mäestiku jõudu ja vastupidavust, valmistatud tiigrisilma kividest ja kristallidega mustadest helmestest. Selle käevõru kivid, olgu need siis 8mm või 6mm suurused, on paigutatud justkui mäestiku künklik maastik, mis inspireeris käevõrule nime. “Rändaja” ei ole lihtsalt ehe, vaid pigem lugu – lugu looduse võimsusest ja sellest, kuidas see mõjutab meie sisemist tugevust.

Tiigrisilm on tuntud oma kaitseomaduste ja jõu poolest, andes sellele käevõrule unikaalse kaitse ja vastupidavuse. Mustad helmestega paistab “Rändaja” käevõru nagu mäestik öösel, kandes endas öise mäestiku saladust ja müstikat. See käevõru loob kandjale tunde, nagu oleks ta osa loodusest, osa millestki suuremast ja võimsamast.

Kandes “Rändajat“, kogeb kandja end kui osa loodusest, kui osa millestki suuremast ja võimsamast. See käevõru kannab endas mäestiku jõudu ja müstikat, tuues kandjale rahu ja sisemist tugevust. “Rändaja” ei ole pelgalt ehe, vaid kaaslane teekonnal eneseteadvuse ja sisemise jõu avastamisel.

Lisaks:

  • Käevõru on valmistatud käsitsi Eesti meistrite poolt.
  • Käevõru on pakendatud stiilsesse kinkekarpi.