Käevõru “Duett”

24.95

Materjal: Rodoniit ja Roosa Sebra
Pikkus: ~15cm

Ainult 1 laos

Tootekood: 663 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Duett” käevõru on loodud kahel erilisel kivil – “Rodoniidil” ja “Roosal Sebral”. Nende kivide kombineerimisel tekib unikaalne visuaalne ja emotsionaalne sünergia, mis annab käevõrule erilise tähenduse ja võlu. Kivid on asetatud nii, et ühed kivid paiknevad ühel küljel ja teised teisel küljel, luues tasakaalu ja harmooniat.

“Rodoniit” on tuntud oma armastuse ja kaastunde energiate poolest. See on kivi, mis aitab tasakaalustada südamekeskust, suurendades samal ajal enesearmastust ja empaatiavõimet. Rodoniit aitab leevendada stressi ning aitab tuua ellu sisemist rahulolu.

“Roosa Sebra” on mänguline ja energiline kivi, mis toob ellu rõõmu ja põnevust. Selle kivi energiad aitavad avada südant uutele kogemustele ja võimalustele ning toetavad emotsionaalset tervenemist ja sisemise jõu ärkamist. Sebra on seotud ka loovuse ja inspiratsiooniga, aidates kandjal oma unistusi ellu viia.

Kuldsete helmeste lisamine käevõrule täiendab selle ilu ja võlu. Kuld on tuntud kui valguse ja kõrgemate energiate kandja, tuues endaga kaasa soojust ja kaitset. Need kaks kulda lisavad käevõrule elegantset puudutust, mis tasakaalustab kivide mängulist energiat.

Kandes käevõru “Duett“, tunnete end ühenduses nii emotsionaalse kui ka füüsilise tasandiga. See käevõru on rohkem kui lihtsalt ehe – see on sümbol harmooniast, armastusest ja mängulisest rõõmust, mis täidab teie igapäevaellu positiivse energiaga.

Lisaks:

  • Käevõru on valmistatud käsitsi Eesti meistrite poolt.
  • Käevõru on pakendatud stiilsesse kinkekarpi.