Käevõru “Harmoonia”

24.95

Pikkus: ~17cm

Ainult 1 laos

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Tutvustame Harmoonia käevõru, mis ühendab rohelised tiigrisilma ja valged seleniidi kivid, luues harmoonilise ja silmapaistva aksessuaari. Rohelised tiigrisilma kivid on tuntud oma sügava ja rikkaliku värvuse ning kütkestava läike poolest, sümboliseerides kaitset ja jõudu. Need kivid lisavad käevõrule sümboolset väärtust ja unikaalsust. Valged seleniidi kivid on helendavad ja läikivad, pakkudes puhtust ja rahu. Seleniit on hinnatud oma võime poolest tuua selgust ja rahu, muutes selle ideaalseks lisandiks igapäevaelus.

Harmoonia käevõru kaunistavad neli kuldset geomeetrilist helmest, mis on kaunistatud väikeste sädelevate kristallidega. Need kuldsed detailid lisavad aksessuaarile luksuslikku ja rafineeritud ilmet, muutes selle tõeliselt silmapaistvaks. Geomeetrilised helmed toovad esile kaasaegsuse ja sobivad nii pidulike kui ka igapäevaste riietustega.

Käevõru on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagades vastupidavuse ja pikaealisuse. Elastne pael võimaldab mugavat kandmist ja sobib erinevatele randmemõõtudele. Harmoonia käevõru suurus on umbes 17 cm, mis sobib enamikele randmemõõtudele. See aksessuaar on täiuslik valik neile, kes hindavad ilu ja tähendusrikkust oma ehete puhul.

Harmoonia käevõru, mis ühendab tiigrisilma ja seleniidi kivid, toob kandjale positiivset energiat ja tasakaalu. Ideaalne kingitus iseendale või lähedasele, see käevõru on aksessuaar, mis ei jäta kedagi külmaks.

Toote omadused:

 • Materjalid: Rohelised tiigrisilma kivid, valged seleniidi kivid, kuldsed geomeetrilised helmed kristallidega
 • Suurus: Umbes 17 cm.
 • Kivide omadused: Tiigrisilma kivid – kaitse ja jõud, seleniidi kivid – selgus ja rahu.
 • Kasutus: Sobib nii pidulike kui ka igapäevaste riietustega.

  “Harmoonia” käevõru on ideaalne kingitus kellegile, kes soovib täiendada oma stiili luksusliku ja unikaalse aksessuaariga. Kombineerige see oma lemmik rõivastega, et lisada oma välimusele unikaalsust.

  Lisaks:

  • Käevõru on valmistatud käsitsi Eesti meistrite poolt.
  • Käevõru on pakendatud stiilsesse kinkekarpi.